4 lipca 2012

Malta Festival ( 03-07.07.2012) cz I
W tym roku po raz pierwszy wzięłyśmy udział w dziecięcej części Festivalu Malta.  Nie był to główny nurt festiwalu a tzw. impreza towarzysząca organizowana przez Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu pt . Sztuka Szuka Malucha. Skoro szukała no to znalazła!!! NAS :-). Wytrwałe i spragnione teatru maratonki. Jako jedne z nielicznych byłyśmy na każdym przedstawieniu ( oprócz tych które wcześniej widziałyśmy już w teatrze) 
Program tegorocznej odsłony projektu koncentrował się wokół trzech słów: NOC, ŚWIATŁO i DŹWIĘK

Spektakle odbywały się w nowoczesnym budynku Nowej Gazowni 

03 lipca
Jako pierwszy obejrzałyśmy spektakl pt. "Śpij" Teatru Baj - najstarszego teatru dziecięcego w Polsce. Ciekawy, ale zdecydowanie bardziej przeznaczony dla młodszej widowni niż mój prawie 3 latek....
Przedstawienie odbywało się w bardzo przytulnym namiocie niestety bez możliwości fotografowania.

04 lipca
Na przedstawienie warszawskiego Teatru Małego Widza " Julka i kulka" Mi czekała z wielkim zainteresowaniem. Chyba ze 100 razy musiałam odpowiedzieć na pytanie jaką kulkę będzie miała główna bohaterka Julka.... Poetycki spektakl o emocjach, które towarzyszą dziecku w poznawaniu świata bardzo podobał się małej Mi. Dźwięk, taniec, kolory a na koniec jeszcze pyszna zabawa z artystkami setkami kolorowych kulek spowodowała, że dziecko wyszło po przedstawieniu z wielkimi wypiekami :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz