1 lipca 2012

Warsztaty rodzinne

No i zaczęłyśmy. Bardzo intensywny tydzień w Poznaniu. Jako pierwszy KontenerART:-)
Dziś mimo maxi burzy w nocy i ulewie był bardzo upalny dzień, a my mimo to odwiedziliśmy plażę nad Wartą żeby wziąć udział w warsztatach rodzinnych "Mądra Mysz na wakacjach". Było i czytanie książeczek Mądrej Myszy (wyd. Media Rodzina), tworzenie głównej bohaterki, biżuterii z makaronów, a także sterowanie robotami LEGO i pewnie jeszcze dużo więcej atrakcji ale ok. 14 musieliśmy się ewakuować na obiadek :-)

Najpierw MYSZ.... Mi zarządziła że musi być śmieszna i kojojowa ;-) Ja tylko pomogłam uszy wyciąć i przymocować wąsy... 


KORALE. Musiałam przespacerować się na chwilkę do toalety, a Mi w tym czasie zasiała na krzesełku i powiedziała Paniom, że będzie "jobić kojaje dla mamy". No i zrobiła - całkowicie samodzielnie. Jestem z nich ogromnie dumna, chyba nawet bardziej niż z tych od jubilerów.... Nosiłam je cały dzień :-)

Skupienie 

Na koniec szczęściu nie było końca.... Bawiłyśmy się zdalnie sterowanymi robotami zbudowanymi z LEGO. Najbardziej podobał się oczywiście Piesek :-). Jak skończy 7 lat zapiszemy ją na warsztaty z robotyki ( jeśli nadal będzie przejawiać takie ogromne zainteresowanie techniką)
 "mamo ja bym bajdzo chciała mieć takiego pieska....." 


2 komentarze:

 1. Super, takich atrakcji zazdrościmy.
  U nas było wiejsko i sielsko.
  Tylko pogody na takie zabawy w mieście masakra. Mam wrażenie w Socho jest z 10 stopni więcej niż na wsi. A co do dopiero Posen czy Warszawa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Łatwo nie jest ale staramy się omijać ścisłe centrum, czyli tam gdzie nawet budynki parują. Nad Wartą na plaży było całkiem do zniesienia :-). Od jutra maraton teatralny!!!

   Usuń